PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35798}

Hero

Ying Xiong
7,4 56 677
ocen
7,4 10 1 56677
7,5 15
ocen krytyków
Hero
powrót do forum filmu Hero

10!

ocenił(a) film na 10

Przepiękne widowisko. Bogactwo, harmonia barw oraz piękno ruchów składają się na film,
który może zauroczyć. I to właśnie robi. Na uwagę zasługuje również muzyka i jej montaż.
Mimo że nie uniknięto kilku większych lub mniejszych wpadek (np.: scena ataku śnieżnej
zamieci i złamanego miecza na zamek króla Qin widać było że gwardziści przewracali się
nim podeszli do atakujących) film jest godny polecenia każdemu. Film mnie zauroczył i tym
zauroczeniem zasługuje na najwyższą notę.

ocenił(a) film na 10
filmaniak_bulwa

Z elementów, które wymieniasz najbardziej godne uwagi (moim zadaniem) są barwa i muzyka. Jeśli lubisz filmy w tym stylu, polecam Ci "Cesarzową" tego samego reżysera. Najpewniej się nie zawiedziesz. Ja oba filmy oceniłam na 10.

ocenił(a) film na 10
kamilagedert

Masz rację, pod tym względem film można nazwać pięknym zresztą to samo można powiedzieć o "Domu latających sztyletów", tam również walki to coś pięknego. Cesarzową na pewno oglądnę, patrząc na kadry zapowiada się ciekawa przygoda :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones