PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35798}

Hero

Ying Xiong
7,4 56 681
ocen
7,4 10 1 56681
7,5 15
ocen krytyków
Hero
powrót do forum filmu Hero

Wszystkich bezpodstawnych komentarzy na temat tego filmu. Co do wszystkich walk, nie miały być realistyczne, tylko baśniowe! Tak samo jak cała fabuła której większość z was nie zrozumiała. Moim zdaniem świetny film czego można było się z góry spodziewać po Tarantino. :) 9/0 tylko dlatego, że Dom Latających Sztyletów jeszcze lepszy :)
Kocham wszystkie takie film, baśniowe, chińskie i legendarne
pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
Shia_Yu

Że Ty kochasz, to nie znaczy że wszyscy też muszą.

ocenił(a) film na 8
Wad3r

nie muszę, ale skoro ci się nie podoba, to nie krytykuj

ocenił(a) film na 7
Shia_Yu

Idąc Twoim tokiem rozumowania: skoro Tobie się podoba, to nie chwal

ocenił(a) film na 9
Shia_Yu

podzielam Twoje zdanie, Hero jest rewelacyjny, znasz może więcej filmów o podobnym klimacie?

ocenił(a) film na 7
Mroku6

"Dom latających sztyletów", "Przyczajony tygrys, ukryty smok" od razu przychodzą na myśl, jeżeli bawią Cię takie klimaty :)

Wad3r

Klimat i Magia tych filmów właśnie na tym polega. Ja uwielbiam produkcje o 'latających ninja' . Shia_Yu , zgadzam się z tobą w 100 procentach ;)

ocenił(a) film na 8
BartekXY

uwielbiam takie filmy. :) cieszę się, że ktoś mnie poparł :)

użytkownik usunięty
Shia_Yu

Pięknie jest tu przedstawiona sztuka walki i do tego muzyka i otoczenie arcydzieło ale że film baśniowy nie powiedziałbym zwykła opowieść tylko pięknie pokazana :)

Shia_Yu

Jak ktoś się nastawił na realia to się przejechał, ale po co się nastawiać? Dla mnie ten film jest po prostu piękny, jest arcydziełem. Fabuła ciekawa, nietypowy sposób przedstawienia, muzyka, zdjęcia, kolory. Wszystko tworzy iście baśniowy klimat. Tak miało być.

ocenił(a) film na 9
TheNaturat_2

piekna to była scena

SPOILER

walki śnieżynki z mieczem a potem ich śmierci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones