PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35798}

Hero

Ying Xiong
7,4 56 681
ocen
7,4 10 1 56681
7,5 15
ocen krytyków
Hero
powrót do forum filmu Hero

beznadzieja !

ocenił(a) film na 4

Film był by całkiem niezły gdyby nie walki zrealizowane jak w Matrixie, tfuuu nawet w matrixie nie było takich scen ;D
Po zobaczeniu sceny z łucznikami i ostrzale szkoły przez nich, wyłączyłem bo nie mogłem tego wytrzymać ... te 2 punkty to za Jet Li, którego lubie oraz za potencjał który imho był wielki !

ocenił(a) film na 9
inekk

Racja, scena z ostrzałem łuczników zrealizowana bardzo kiepsko. Ale nie powinieneś oceniać filmu jeśli nie widziałeś go całego. Bo ten moment to jakaś 1/3 produkcji. A potem jest tylko lepiej. Tym bardziej, że nie zdąrzyłeś zauważyć całej artystycznej otoczki filmu, pewnej zabawy barwami w zależności od opowiadanej historii. I dużo innych rzeczy cię ominęło. Najpiękniejsze sceny.

ocenił(a) film na 9
inekk

koleś wybitnie sobie jaja robi. Albo nie ma nawet 15 lat.

ocenił(a) film na 4
luk11c4

@luk11c4Mam 'trochę' więcej niż 15 lat ale wydaje mi się że ty, albo masz coś koło wieku gimnazjalnego albo masz kompleksy, wyraził swoją opinię i uzasadniłem czemu tak uważam, to że Tobie podoba się ten film no cuż Twój problem, dla mnie jest beznadziejny i koniec.

ocenił(a) film na 9
inekk

pseudo psychologia gimbusiarni z filmwebu mnie nie obchodzi. Zawsze znajdzie się ktoś, kto musi przyklejać łatkę drugiemu. Film jak możesz zauważyć nie jest z naszego kręgu kulturowego, a jeżeli jesteś tak ograniczony na inne kultury, to dalej "holiłudy" oglądaj, na pewno tam wszystko będzie realistyczne. A porównywanie matrixa, którego de facto uwielbiam i hero jest nie na miejscu. Bo niby dlaczego w Matrixie latanie ma być dziwne, a w tym filmie nie? to jest element kultury. Jak chcesz surowego realizmu to sobie dokument obejrzyj.

użytkownik usunięty
inekk

nie bez powodu sceny wali wygladaja jak w "Matrixie". Tworcy "Matrixa" nie tyle wzorowali sie na azjatyckich filmach walki, gdyz choreografia zajmowal sie Woo-ping Yuen, czyli leganda kina kopanego. sceny walki w "Matrixie" wywodza sie wlasnie z tego typu filmow i raczej one sa zealizowane jak w kinie azjatyckim, co latwo zauwazyc.

ocenił(a) film na 10
inekk

Ten film jest wybitny jak mu można dać 2/10? Paranoja :O 10/10 za ten film z mega fabuła i w ogóle!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones