PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10033168}

Sakra. Legenda wojownika

Tin lung baat bou
5,5 232
oceny
5,5 10 1 232
Sakra. Legenda wojownika
powrót do forum filmu Sakra. Legenda wojownika

czyli

ocenił(a) film na 5

najpierw zabił ukochaną <która przybrała postać swego ojca>, a potem brata i prawdziwy ojciec uratował go, wcześniej zabijając tych, o których zabicie posądzono go

ocenił(a) film na 6
DeRo_filmaniak

O, widzę że zrozumiałeś film :)

A poważnie to film ma jedną podstawową wadę - dłużyzny. Docierając do sceny z filiżanką miałem już dosyć, chciałem zakończyć oglądanie. Dotrwałem do końca i nie żałuję, ale największym problemem tego filmu jest scenariusz. Jest niepotrzebnie skomplikowany, zawiera w sobie dłużyzny i dziwne pomysły. Gdyby film skrócić o 30 minut to nic byśmy nie stracili a zyskali na dynamice. Te kilka przydługich monologów to gwóźdź do trumny.

Sceny walk są fajne, ale wiadomo - trzeba przymknąć oko na niektóre rzeczy - albo wybieramy widowiskowość albo realizm. Tu mamy to pierwsze i to całkiem fajnie zrealizowane, zwłaszcza pod koniec filmu.

Końcówka zapowiada część drugą i mam nadzieję, że Yen wyciągnie wnioski, od niego wymagam więcej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones