Maggie Cheung

Maggie Cheung Man Yuk

8,1
1 643 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maggie Cheung

Jak oceniacie jej grę w Hero? Moim zdaniem była fantastyczna. Cały film w ogóle zasługuje na nagrodę, ale Maggie była świetna. Dla mnie ona skradła film :)

Millenia

Ja też tak uważam. Jakiż kontrast między nią a Zhyi Zhang (czy jakoś tak:P) która zagrała Lunę. Tzn., nie mówię, że Zhiy zagrała gorzej, tylko Maggie ukazała tę różnicę pomiędzy obydiwema postaciami: Śnieżynka była chłódna i opanoana, potrafiła być okrutna, ale skrywała w sobie wiele gorących uczuć i namiętności. Natomiast Luna, młóda dziweczyna, dopiero nowicjuszka, łatwo wpadała w podniecenie, ujawniała swe uczucia.

Neoporteria

Maggie Cheung jest wspaniałą aktorką i piękną kobietą. W zasadzie we wszystkich swoich filmach wypada świetnie i rzuca się w oczy (nawet w tych wczesnych, gdzie grała drugoplanowe role).

Co do tego, czy przyćmiła pozostałych w filmie to "nie powiem, że nie", bo Maggie już wcześniej miała ku temu sposobność i skłonności.

Osobiście cenię ją za mnóstwo ciekawych filmów (łącznie z Hero), ale najbardziej zapadla mi w pamięć w filmie Green Snake.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones