Tony Chiu-Wai Leung

8,3
5 577 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tony Chiu-Wai Leung

Czy ktoś może mi powiedzieć, czy Tony jest krewnym Katie Leung, która grała piękną Cho Chang w "Harrym Potterze"?

Arjuna

To tak samo jak bym się zapytała czy Tony Leung Ka-Fai jest krewnym Katie Leung...

Panda

Jak to moja mama mawia: nie jednemu psu na imie burek :P

GosiaQ

W Chinach mają 100 podstawowych nazwisk i wykorzystują ten fakt do oporu. Inne rzadko się zdarzają. Tu imiona raczej różnicują ludzi. Są niepowtarzalne i istnieje szereg zasad ich wymyślania. Tak więc Li(Lee), Cheung, Chan czy Leung są czesto używane i są nazwiskami osób zwykle zupełnie niespokrewnionych. Jakkolwiek istnieje zwyczaj, że osoby o tym samym nazwisku (chociaż bez biologicznego pokrewieństwa) nie wchodzą ze sobą w związki małżeńskie;) Btw Chińczycy nie są zbyt przywiązani do swoich imion dlatego czesto je zmieniają (u nich łatwiej).... eh szerkoi temat zaczełaś:P

Shelly_3

Może szeroki, ale jaki ciekawy! :) Nigdy nie interesowałam sie obyczajami Chińczyków, ale to, co piszesz, jest naprawdę niezwykłe :) Przynajmniej dla mnie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones