Ziyi Zhang

7,8
5 692 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ziyi Zhang

oddano na nia 600 pare glosow.
A co ma powioedziec Anthony Hopkins, który głosów ma 2 razy tyle ,ale ma niższą(trochę) średnią?
Głosy są brane niewymiernie.

MaRyska

Ma wyższą notę, bo jest ładniejsza od A. Hopkinsa :)

MegaTM

No nie wiem czy to powinno być wymiernikiem oceny jej gry...

blacki

Ludki w tym rankingu zakoscielny jest przed alem pacino-to chyba mowi cos o owym zestawieniu ;) Po prostu 1 i patrzec jak sie topi pani zing zang ;)

Radzivill

Ale pani Ziyi Zhang to świetna aktorka. Wprawdzie na pierwsze miejsce nie zasługuje , ale dawanie jej 1 to przesada...

lihol

no a znasz lepszy sposob na ocenianie ??

Rudolf_2

a dawanie 1 to dobry sposób na ocenianie ???

lihol

Niestety pani Ziyi Zhang nie jest świetną aktorką... Lepszą niż pan Zakościelny, ale sprawdza się w rolach jednego typu.

Radzivill

To raczej coś mówi o osobach korzystających z Filmwebu :-/ Szkoda słów.

skomoroch

Zauważcie, że jak na filmwebie roi się od dziewczyneczek, które są zakochane w Zakostku. Nie wszyscy są tu geniuszami w dziedzinie oceniania filmu, stąd np. komedie romantyczne mają takie wysokie notowania. Albo Batman Początek. Ziyi to dobra aktorka - ale fakt, to niesprawiedliwa pozycja wobec lepszych aktorów.

lubieyaoijakch

Jestem dziewczynką, ale nie znoszę Zakościelnego, bo jest kiepskim aktorem i gra w jeszcze bardziej kiepskich filmach. Za to Zhang jest świetną aktorką i lubię oglądać filmy, w których wystepuje.

Radzivill

Pisanie "zing zang" tylko o tobie zle swiadczy.
Jeżeli "niby" myślisz, że jest ktoś lepszy od niej, to napisz kto i nie dawaj jej 1, bo to także o tobie nienajlepiej mowi
"Radzi willu" ;p

Lana

MegaTM

a w czym jest lepszy A. Hopkinsa ,jest bardziej znany i zagral w kilku bardziej kasowych filmach i mam byc z tego powodu byc bardziej doceniany, taka ZZ nie ma gorszych filmow,gra bardzo dobrze,i w tak krotkim czasie osiagnela juz bardzo wiele ,gdzie A. Hopkinsa w jej wieku byl nikomu nieznany ,to ze gra w filmach chinskich nie znaczy ze jest gorsza

MaRyska

Ta chinka jest beztalenciem. Nienawidze żadnych chinek

użytkownik usunięty
i_v_

Nie wiem, czy jesteś rasistką, ale chyba na to wychodzi...
Nienawidzisz żadnych, mówisz - więc nei oceniaj, czy akurat TA jest beztalenciem, czy nie.

W ogóle, bez obrazy, ale to stwierdzenie jest tak żałosne, że już nie chcę nic więcej pisać.

Czemu rasistką? Napisała, że nienawidzi żadnych Chinek. Jakby napisała, że wszystkie to co innego...

a to ciekawe czemu? bo ma skośne oczy? czy dlatego że mówi po chińsku :)

Elleyne

nie, pewnie dlatego, ze nie jest Keira, a ta panienka jest po proistu monotematyczna :P

i_v_

Nie chodzi przypadkiem o tandetne buty z Chin? ;)

MaRyska

po porostu tak mam:P hhaha. Wiesz co ty bys powiedzial jak bys nie lubil chinek??

i_v_

A nie uważasz że to dziwne bie lubić kogoś za to kim jest? Tak ogólnikowo.
Według mnie nie można nie lubić np. wszystkich Hindusów, czy Włochów bo to idiotyczne :/ Pewnie żadnego nie znasz.

MaRyska

sorki, ale trochę nie rozumiem. anthony hopkins ma wyższą średnią - jest drugi w rankingu top 100 ludzie, a ona nawet tam nie weszła. jest jakaś inna średnia?

aga_chan

cofam pytanie - własnie zauważyłam, w którym roku dodano ten wpis:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones